ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه

امروز از مجموعه مقالات خشکشویی اینترنتی پاکلین به نحوه صحیح خشک کردن لباس می پردازیم. در ابتدا برچسب مراقبت را بررسی کنید. اطلاعاتی از قبیل شستن با دست، شستن با ماشین، شست و شو با آبگرم و یا سرد و دیگر اطلاعاتی از این دست بر روی برچسبی که تولید کننده بر روی لباس درج کرده، ثبت شده است. برچسب تولید کننده اولین راهنمای شما خواهد بود تا اطمینان حاصل کنید که لباس هایتان در حین شستشو و خشک کردن تغییر حالت نداده و کوچک یا کشیده نشود.

برای آبگیری لباس را نچلانید

لباس های خود را قبل از خشک شدن هرگز نچلانید. برای حذف رطوبت اضافی فقط کافیست که لباس را بر روی یک حوله تمیز و ضخیم پهن کرده و از پایین شروع به رول کردن کنید. با این کار به بافت لباس آسیب وارد نشده و آب اضافه آن گرفته میشود.

بسته به اطلاعات درج شده بر روی برچسب تولید کننده میتوانید از اسپینر ماشین لباسشویی نیز برای آبگیری لباس استفاده نمایید.

لباس بافت را روی سطح صاف خشک کنید

این لباس ها را برای خشک شدن روی یک سطح صاف قرار دهید تا خشک شوند. این لباس ها پس از خیس شدن سنگین میشود و هنگامی که برای خشک شدن آویزان گردند الیاف و بافت آنها دچار کشیدگی شده و حالت اولیه خود را ازدست خواهد داد.

جا رختی مناسب استفاده کنید

هنگامی که لباس را در کمد آویزان می کنید، از چوب لباسی مناسب استفاده کنید. اگر جا رختی خیلی بزرگ و یا بیش از حد کوچک باشد، میتواند به لباس شما تغییر شکل دهد.

تیشرت ها را تا کنید

ژاکت ها، سوییت شرت و تی شرت های خود را تا کرده و در کمد قرار دهید. این کار از کشیده شدن و تغییر حالت پیشگیری میکند.

دکمه های لباس را باز کنید

زمانی که لباس های مردانه را در کمد آویزان میکنید، دکمه های آن را باز بگذارید. اگر این کار را انجام ندهید، مرور زمان میتواند باعث تغییر حالت در لباس گردد.

منبع: خشکشویی آنلاین پاکلین


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: لباس ,حالت ,تغییر ,استفاده ,آویزان ,بافت ,تغییر حالت ,تولید کننده ,مناسب استفاده ,استفاده کنید ,قرار دهید ,برچسب تولید کننده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیتم ایکس-SYSTEM X شیراز ساخت ویلا و اضافه بنا به روش سازه سبک فولادی lsf چگونه از تلگرام به درامد ثابت برسیم قیمت مواد اولیه پلیمر های مهندسی کامپوزیت الیاف شیشه Evelyn مهندس فایل یادداشت های میلاد عطائی بليط هواپيماي کيش معرفی نرم افزارهای کاربردی و فروشگاه های آنلاین